indir › Windows » Oyun » Yamalar › Live for Speed Şahin Yaması

Hemen İndir 377.71 KB

LFS Şahin Arabaları

Live for Speed Şahin Yaması - 1

    Live for Speed Şahin Yaması Hakkında

  • Lisans: Türkçe
  • Version: Bilinmiyor
  • Dosya Boyutu: 377.71 KB
  • Üretici Firma: indirbir
  • Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2013
  • Toplam İndirme: 1957
Live For Speed oldukça popüler araba oyunları arasında yer almasıyla birlikte Türk oyuncular tarafından pek çok yaması sunularak kişilerin daha eğlenceli yarışlar gerçekleştirebilmeleri mümkün hale gelmiştir. LFS içerisine kuracağınız bu yama sayesinde Tofaş tarafından üretilmekte olan Şahin modelindeki arabaları yarışlarınız içerisinde kullanmaya başlayacak ve Türk araba simgesi haline gelmiş olan bu otomobiller ile yarış keyfinizi artırabileceksiniz.
 
Şahin ile Lfs içerisinde lüks arabalara kafa tutmak istiyorsanız, bu yama sayesinde bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araçlar üzerinde gerçekleştirebildiğiniz modifiye işlemlerinin hepsini şahinler üzerinde de yapabilir ve modifiyeli şahinlere sahip olabilirsiniz. Böylelikle çekici bir şahin ile yarışma imkanı elde edeceksiniz.

LFS Şahin Yaması Nasıl Kurulur?

Gindir üzerinden indirdiğiniz RaR dosyası içerisinde yer alan klasörleri dışarıya çıkarınız. LFS'nin bilgisayarda bulunmakta olan klasörü açınız. Klasör içerisinde yer alan DDS ve VEH adındaki klasörleri bularak RAR dosyasından çıkarmış olduğunuz DDS ve VEH klasörlerini buraya yapıştırınız. Oyuna girerek yamanın uygulanmış vaziyetiyle şahininiz ile yarışlara başlayabilir ve onu modifiye edebilirsiniz.

Araba oyunları arasında oldukça popüler olan Need for Speed Underground oyununu deneyebilir ya da Android cihazlarınız için Asphalt 8 uygulamasını yükleyerek hızın keyfini yaşayabilirsiniz.
Yamalar Yeni
Yamalar Popüler

Live for Speed Şahin Yaması İçin Yapılan Yorumlar

© 2013 IGM. Bütün hakları saklıdır.