indir › Blog » İnternet › Google Chrome Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Google Chrome Nasıl İndirilir ve Kurulur?


Google Chrome Nasıl İndirilir?

Sizlere bugün kü blog yazımız içerisinde Google Chrome internet tarayısının nasıl indirilir ve kurulur sorunun cevabını merak edenler için görsel anlatım yani resimli anlatım ile adımlarını bir bir anlatacağız.
 
Bilindiği üzere Google Inc. tarafından geliştirilmekte olan ve Dünya genelinde yaygın bir kullanıcı kitlesine ulaşmış olan Google Chrome, Karşımıza hem pratik, hem hızlı hem de güvenilir yapısıyla çıkıyor. Bir zamanların en çok kullanılan web browserlarından bir tanesi olan Internet Explorer'ı tahtından eden Chrome'un nasıl indirileceği ve nasıl kurulacağı hakkında bilgiyi sizlere bu konumuzda vereceğiz.

Google Chrome Nereden ve Nasıl İndireceğim?

Google Chrome'u internet üzerinden Google Chrome İndir gindir.net yazdıktan sonra sitemizde sağ tarafta yer alan Hemen İndir butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladığınız andan itibaren indirme işleminiz hızlı biçimde gerçekleşmeye başlayacaktır.

Google Chrome Nasıl İndirilir ve Kurulur?


Google Chrome tamamen bilgisayarınıza indikten sonra aşağıdaki resimde göreceğiniz biçimde çift tıklayınız. Çift tıkladıktan sonra Google Chrome kurulumu başlayacaktır.

Google Chrome Nasıl İndirilir ve Kurulur?


Kurulum hızlı biçimde gerçekleştikten sonra, bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olacaktır.

Google Chrome kurulumu ve indirme işlemleri hakkında merak ettiklerinizi, yorum yoluyla bizlere iletebilir ve yardımcı cevaplarımızı edinebilirsiniz. Gindir.net program incelemeleri ve anlatımlarını takip etmeye devam ediniz. Google Chrome Android uygulaması cihazlarınızda kullanabileceğiniz web tarayıcı olarak geliştirilmeye devam edilmektedir. Google Chrome iOS uygulaması iPhone ve iPad için kullanılabilir vaziyettedir.
© 2013 IGM. Bütün hakları saklıdır.